Menu

Checkstar

Magneti Marelli – szkolenia w marcu i kwietniu

Firma Magneti Marelli zaprezentowała harmonogram swoich szkoleń na marzec i kwiecień. Szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Szkolenie Magneti Marelli w grudniu

W grudniu firma Magneti Marelli przygotowała jeden termin szkoleń. Szczegóły znajdują się poniżej.

Nowe szkolenia Magneti Marelli

Znane są terminy szkoleń Magneti Marelli w sierpniu, wrześniu i październiku. Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Spotkanie serwisów Magneti Marelli Checkstar

Jak co roku odbyło się spotkanie serwisów autoryzowanych Magneti Marelli Checkstar. Tegoroczne spotkanie różniło się od wcześniejszych, a to za sprawą okrągłej setnej rocznicy powstania firmy Magneti Marelli.

Magneti Marelli – szkolenia w maju

W poniższej tabeli przedstawione zostały uaktualnione szkolenia Magneti Marelli w maju.

Wyniki konkursu Magneti Marelli

Przedstawiamy wyniki konkursu Magneti Marelli, w którym do wygrania były wyjątkowo praktyczne, a jednocześnie stylowe nagrody: t-shirt, koszulka polo lub bluza.

Październikowe szkolenia Magneti Marelli

Magneti Marelli zaprasza do udziału w szkoleniach technicznych, które odbędą się w październiku. Szczegóły znajdują się poniżej.

Szkolenia techniczne Magneti Marelli w lutym

Firma Magneti Marelli zaprasza do udziału w szkoleniach organizowanych w lutym. Są one poświęcone automatycznym skrzyniom biegów, ich budowie, diagnostyce i obsłudze. Szkolenia techniczne Magneti Marelli w lutym 2016-02-18 – Automatyczne skrzynie biegów, budowa, diagnostyka i obsługa – Katowice – Centrala Firmy MM – 400 zł 2016-02-19 – Automatyczne skrzynie biegów, budowa, diagnostyka i obsługa […]

Checkstar Service to ogólnoświatowa sieć warsztatowa powołana do życia przez markę Magneti Marelli. Obecnie sieć zrzesza ok. 5 000 serwisów na całym świecie, z czego większość z nich znajduje się w Europie. Polski oddział Magneti Marelli rozpoczął tworzenie sieci w 2008 roku. Obecnie jest ich już około setki. Firma oferuje warsztatom działającym pod szyldem Checkstar wsparcie handlowe, know-how oparte o dostęp do danych technicznych i szkolenia, a także specjalne warunki zakupu części i urządzeń warsztatowych, oferowanych przez firmę Marelli. W tej kategorii artykułów znajdziecie informacje na temat działalności sieci Checkstar Service, aktualnych promocji i szkoleń, organizowanych przez sieć.