Menu

Bosch

Bosch – szkolenia w czerwcu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w czerwcu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Zawirowania na rynku a cele biznesowe Boscha. Poznaliśmy wyniki spółki w 2022 roku.

Rok 2022 był wymagający dla usługodawców, producentów i zwykłego „Kowalskiego”. W jaki sposób kryzys dotknął giganta na wielu światowych rynkach? Czy w 2023 roku tendencja będzie kontynuowana?

Bosch opracuje pierwszą w Europie w pełni zautomatyzowaną linię utylizacji akumulatorów

Aby sprostać wyzwaniom towarzyszącym rozwojowi automobilności, Bosch opracował swój autorski system recyklingu akumulatorów z aut elektrycznych. Ma on umożliwić odzyskiwanie pierwiastków niezbędnych do produkcji nowych baterii do elektryków. Dzięki temu odzyskiwanie m.in. litu i kobaltu ze zużytych akumulatorów ma być szybkie i bezpieczne.

Bosch – szkolenia w maju

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w maju. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Bosch – szkolenia w kwietniu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń w kwietniu. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Bosch, a konkretnie Robert Bosch GmbH jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją na potrzeby motoryzacji, przemysłu oraz gospodarstw domowych. Firma została założona w 1886 r. Aktualnie dział motoryzacyjny jest największy w strukturach firmy. Bosch dostarcza swoje części samochodowe na rynek pierwotny OE oraz na rynek wtórny (aftermarket), w ofercie posiada także wyposażenie warsztatowe. W Polsce, Bosch prowadzi swoją oficjalną działalność od roku 1992. Posiada w naszym kraju kilka fabryk oraz sieć serwisową Bosch Car Service. Zatrudnia łącznie ponad 8 000 ludzi. Więcej informacji na temat części, urządzeń i wyposażenia warsztatowego Bosch można znaleźć w powyższych artykułach.