Menu

Betis

Grafik szkoleń BETiS – Czerwiec 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na czerwiec 2023. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Uprawnienia SEP niezbędne do przeprowadzania napraw samochodów elektrycznych. Czy są wystarczające?

Samochody elektryczne są coraz częstszym zjawiskiem na polskich drogach. Aby zajmować się serwisem takich pojazdów nasze prawo wymaga uprawnień SEP do 1kV. Czy są one dostosowane do realiów napraw aut z napędem elektrycznym? A może warto jest zdobyć dodatkowe uprawnienia?

Grafik szkoleń BETiS – Maj 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na maj 2023. W kwietniu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Kwiecień 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na kwiecień 2023. W kwietniu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli. Data Temat Miejsce Zapisy Cena netto Kwiecień 2023 03‑04 IV 09:00‑17:00 Diagnostyka samochodowa w standardzie Pass-Thru Euro 5/Euro 6 marki VW, Audi, Seat, Skoda […]

Grafik szkoleń BETiS – Marzec

Przedstawiamy grafik szkoleń firmy BETiS na marzec. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Luty

Przedstawiamy grafik szkoleń firmy BETiS na luty. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Styczeń

Znamy już grafik szkoleń firmy BETiS na styczeń. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Grudzień

Znamy już grudniowy grafik szkoleń firmy BETiS. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – listopad

Znany jest już listopadowy grafik szkoleń firmy BETiS. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – październik

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na październik. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

BETiS to zlokalizowane w Radomiu Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń, założone przez Sławomira Olszowskiego. Firma specjalizuje się w organizacji szkoleń menedżerskich oraz praktycznych szkoleń technicznych z wielu działów motoryzacji – techniki, elektrotechniki, elektroniki samochodowej itd. Szkoli mechaników, diagnostów, rzeczoznawców, jak i specjalistów od zarządzania serwisem. Przeprowadza także akredytacje laboratoriów badawczych oraz prowadzi własne badania laboratoryjne na zlecenie. Dodatkowym elementem działalności firmy BETiS jest infolinia techniczna, na którą można zgłaszać trudne i wymagające specjalistycznej wiedzy przypadki techniczne. Więcej informacji na temat szkoleń i innych działań firmy BETiS można znaleźć w tej kategorii artykułów.