Menu

AS-PL

Nowa siedziba AS-PL UK Ltd. w Liverpoolu

Wkrótce po otwarciu nowego magazynu w hiszpańskiej Walencji, firma AS-PL ogłosiła otwarcie nowoczesnego magazynu w Liverpoolu. To kolejna po Turynie i Walencji siedziba nowego zagranicznego oddziału firmy. AS-PL UK Ltd., który od 2017 roku miał swoją siedzibę w Londynie, przenosi się do całkowicie nowej hali o powierzchni 1000 m2.

AS-PL po targach Automassan

Reprezentanci firmy AS-PL brali udział w targach Automassan w Szwecji. Było to pierwsze wydarzenie, inaugurujące cykl spotkań w 2023 roku.

Jakie alternatory i rozruszniki stosuje się w hybrydach?

Samochody z hybrydowymi układami napędowymi po raz pierwszy pojawiły się jako eksperymentalne egzemplarze już na początku XX wieku. Obecnie oferta pojazdów hybrydowych z różnymi jednostkami napędowymi jest bardzo duża. Ich silniki różnią się w aspekcie posiadania i roli alternatorów i rozruszników.

AS-PL na targach AutoTrade Expo i Equip Auto

Firma AS-PL wzięła udział w kolejnych dwóch imprezach targowych AutoTrade Expo i Equip Auto.

AS-PL na targach Automechanika Frankfurt

Po czterech latach przerwy spowodowanej m.in. pandemią koronawirusa, wracają najpopularniejsze w Europie targi motoryzacyjne – Automechanika Frankfurt. Stoisko firmy AS-PL będzie można naleźć na stoisku A20 w hali 3.0.

Czy targi motoryzacyjne nadal są potrzebne branży – wywiad z Pawłem Kotalą z AS-PL

Targi motoryzacyjne w tradycyjnej formie to jedne z wydarzeń, do których osoby związane z branżą części i napraw samochodowych szczególnie tęskniły w czasach pandemii. W dobie szybkiego obiegu informacji, rola i sens targów poddawane są jednak dyskusji. Niektóre firmy stopniowo wycofują się z udziału w nich, inne przeciwnie – zwiększają swoją aktywność na tym polu. […]

Nowy alternator w ofercie AS-PL

AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A0607S. Model nowego produktu należy do linii Standard. 

AS-PL na targach w Kenii i we Włoszech

Firma AS-PL wzięła udział w dwóch dużych wydarzeniach, poświęconych motoryzacji – targach Autoexpo w Nairobi i Autopromotec w Bolonii.

Nowy alternator w ofercie AS-PL

AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A5451S, który jest produktem marki AS. Model nowego produktu należy do linii Standard.

AS-PL podsumowuje targi Motortec Madrid

W dniach 20-23 kwietnia zespół firmy AS-PL brał udział w tragach Motortec 2022 w Madrycie. Była to okazja, aby spotkać się z partnerami biznesowymi oraz zaprezentować nowy oddział AS-PL w Hiszpanii.

Firma AS-PL zajmuje się produkcją rozruszników i alternatorów samochodowych. Istnieje od 1992 r., kiedy to rozpoczęła działalność pod nazwą Auto Starter. Zmiana nazwy oraz rebranding miały miejsce w 2017 r. AS-PL, jako firma specjalizująca się w wąskim asortymencie, posiada duże doświadczenie i wiedzę specjalistyczną. Działa nie tylko na terenie Polski, lecz eksportuje swoje towary do krajów europejskich oraz na inne kontynenty. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach przed sprzedażą. Siedziba firmy AS-PL znajduje się w Gdańsku. Po więcej informacji na temat przedsiębiorstwa zapraszamy do powyższych artykułów.