Menu

Arnott

Nowości Arnott w listopadzie

Ofert Arnott powiększyła się o aż sześć nowości z zakresu części do zawieszeń pneumatycznych i nie tylko. 

Nowe logo Arnott już jest

Firma Arnott poinformowała o zmianie swojego logo. Można się z nim zapoznać na poniższym zdjęciu lub odwiedzając stoisko firmy na targach Automechanika we Frankfurcie.

Porady i triki podczas montażu miechów pneumatycznych

Firma Arnott stara się przekazywać wiedzę na temat swoich produktów, aby mechanicy pracujący z nimi czuli się komfortowo i pewnie podczas montażu. Poniższy tekst zawiera szereg porad i trików do zastosowania podczas instalacji sprężyn zawieszenia powietrznego.

Arnott rozszerza ofertę

Firma Arnott po raz ostatni w bieżącym roku, poszerzyła swoją ofertę o nowe produkty.

Arnott rozszerza ofertę części zawieszenia pneumatycznego

Wśród nowości są między innymi kolumny pneumatyczne, kompresory zawieszenia czy czujniki wysokości do różnych zastosowań, w tym Mercedes-Benz S-Class W222 4MATIC, Tesla Model S i Model X, Land Rover Range Rover L405 oraz RR Sport L494, Porsche Panamera i wiele innych.

Arnott jest firmą specjalizującą się w produkcji części zamiennych do zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych i dostawczych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 r. przez Adama Arnotta, na Florydzie (USA). Na początku specjalizowało się w naprawach zawieszeń pneumatycznych, z czasem wprowadzając do oferty podzespoły własnej produkcji. Dziś Arnott jest producentem działającym globalnie, posiadającym swoje fabryki oraz magazyny w USA i Europie. Firma jest uważana za najbardziej zaawansowanego i innowacyjnego wytwórcę podzespołów układów zawieszenia pneumatycznego na świecie. Większość produktów marki Arnott jest dostępna na niezależnym rynku części samochodowych, jednak firma współpracuje także z producentami pojazdów. Więcej informacji dotyczących firmy Arnott można znaleźć w powyższych artykułach.