Lipcowa lista szkoleń Inter Cars

Dobra wiadomość dla wszystkich mechaników, którzy w czasie lata pragną podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. W lipcu Inter Cars przygotował szkolenia, które pomogą usystematyzować oraz poszerzyć posiadaną wiedzę.

Szkolenia osobowe

W lipcu Dział Szkoleń Inter Cars przygotował kilka propozycji, skierowanych do mechaników naprawiających samochody osobowe. W tym miesiącu zaplanowane aktywności odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim, a także w filiach Inter Cars w Krakowie, Rzeszowie, Ostrowie Wielkopolskim, Swarzędzu oraz w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu.  Wiodącymi tematami, które zostaną poruszone podczas tych spotkań, będą kwestie związane z budową i diagnostyką klimatyzacji samochodowych, sieci transmisji danych w pojazdach samochodowych czy dotyczące Testera CDIF/3.

Temat Data Kategoria Cena Miejsce szkolenia
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-12 Techniczne 350 zł Zespół Szkół Samochodowych
Nowy Sącz
ul. Rejtana 18
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-13 Techniczne 400 zł Filia Inter Cars
Rzeszów
ul. Rzecha 5
Sieci transmisji danych w pojazdach samochodowych 2017-07-18 Techniczne 250 zł Centrum Szkoleniowe Inter Cars
Cząstków Polski
ul. Gdańska 27
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-18 Techniczne 400 zł Filia Inter Cars
Ostrów Wielkopolski
ul. Dworcowa 16a
Tester CDIF/3 –  poziom II – teoria + praktyka 2017-07-19 Techniczne 250 zł Centrum Szkoleniowe Inter Cars
Cząstków Mazowiecki
ul. Gdańska 27
Układy klimatyzacji samochodowych – budowa i diagnostyka 2017-07-19 Techniczne 400 zł Filia Inter Cars
Swarzędz
ul. Cieszkowskiego 90

Show Car

Specjaliści z rynku ciężarowego również będą mieli okazję pozyskać nową wiedzę z segmentu swojej specjalizacji. Dla nich będzie dostępny Show Car – specjalna ciężarówka Inter Cars, w której organizowane są bezpłatne szkolenia techniczne i produktowe, dotyczące rynku ciężarowego. Będzie ona czekać na nich w Jarocinie przy fili Inter Cars przy ulicy Wrocławskiej 108.

Mechanicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z takich tematów, jak m.in.: samodzielna diagnoza możliwych powodów uszkodzenia silnika, uszczelki głowicy oraz naprawa głowic, zapobieganie uszkodzeniom silnika w pojazdach ciężarowych, budowa i zasada działania elektropneumatycznych układów hamulcowych czy zapobieganie, ochrona silnika i układu paliwowego.

Jakość usług szkoleniowych oferowanych przez Inter Cars została potwierdzona certyfikatem SUS 2.0. Aktualny kalendarz szkoleń na każdy miesiąc można znaleźć na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl.

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!