Opinie o rynku, potrzeby i perspektywy warsztatów samochodowych – segment osobowy.

Jest to innowacyjne opracowanie przygotowane w oparciu o badania jakościowe a nie ilościowe. Raport powstał na bazie informacji zebranych podczas realizacji zogniskowanych wywiadów grupowych (tzw. FGI, czyli Focus Group Interview). Łącznie przeprowadzono cztery badania z przedstawicielami warsztatów (właścicielami lub pracownikami), z uwzględnieniem specjalizacji warsztatu tj. w podziale na specjalizację napraw samochodów osobowych. W badaniu wzięły udział warsztaty niezrzeszone oraz zrzeszone w sieciach dystrybutorów i producentów.

Raport opisuje problemy i potrzeby warsztatów zajmujących się naprawami samochodów osobowych z uwzględnieniem ich specyfiki, wskazuje, jakie działania można podjąć, aby poprawić współpracę z dystrybutorami i pomóc warsztatowcom w funkcjonowaniu na rynku.

Pobierz broszurę informacyjną o raporcie – kliknij tutaj.

Szczegółowych informacji udziela:
Marcin Nowak | Dyrektor ds. badań rynku
tel.kom : (+48) 609186810 
e-mail: marcin.nowak@motofocus.pl

Dowiedz się więcej

Warsztaty w Polsce w 2014 r. – funkcjonowanie, opinie, prognozy.
Warsztaty w Polsce w 2014 r. – funkcjonowanie, opinie, prognozy.

Podstawowym celem niniejszego opracowania jest dostarczenie kompleksowej wiedzy o warsztatach samochodowych w Polsce w oparciu o wiedzę empiryczną. Badanie zostało zrealizowane za pomocą kwestionariusza (ankiety) na próbie N= 2567 respondentów we wrześniu 2014 r. Ankieta poruszała takie kwestie, jak czas oczekiwania przez klientów na naprawę, kryteria wyboru dostawcy części, zmiana przychodów, zmiana zatrudnienia, zmiana zarobków […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

autor / 16 października 2014, 13:08

Świetny raport, gdyby nie Focus Group Interview nic bym z niego nie wiedział.

0 0 odpowiedz