Firma Santoro, oferująca szeroki asortyment podzespołów elektromechaniki pojazdowej oraz rozruszników i alternatorów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

29 czerwca 2011, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Firma Santoro, z siedzibą w Poznaniu, oferująca szeroki asortyment podzespołów elektromechaniki pojazdowej oraz całych rozruszników i alternatorów najlepszych światowych marek, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy od sprzedaży rozruszników, alternatorów i części do pojazdów użytkowych i ciężarowych
Miejsce pracy: cała Polska

Produkty:
Szczotki, szczotkotrzymacze, uzwojenia, stojany, wirniki do rozruszników i alternatorów, całe rozruszniki i alternatory.

Zadania:
– Koordynacja sprzedaży naszych produktów na rynku polskim i zdobywanie nowych, solidnych klientów.

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz posiadanie aktywnej sieci solidnych klientów
– Znajomość rynku w w/w branżach oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie
– Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
– Rzetelność, uczciwość
– Prawo jazdy
– Własny samochód

Oferujemy:
– Atrakcyjny system wynagrodzeń powiązany z uzyskanymi wynikami (podstawa + prowizja od sprzedaży).
– Po okresie próbnym, na podstawie osiągniętych rezultatów, możliwość renegocjacji warunków współpracy.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszam do wysłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres: hanna.santoro@gmail.com.