W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego oddziału w Czeladzi:

24 czerwca 2014, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego oddziału w Czeladzi

Doradcy Klienta
(sprzedaż części zamiennych do pojazdów ciężarowych i autobusów / części zamiennych do maszyn rolniczych)

Zakres obowiązków: doradca klienta w firmie winkler pełni rolę osoby kontaktowej dla klientów na swoim obszarze działalności handlowej. Spektrum zadań dla tego stanowiska obejmuje aktywne doradztwo, identyfikowanie części, tworzenie ofert oraz realizowanie zamówień w programie SAP. Doradca swoim osobistym zaangażowaniem wspiera rozwój obszaru działalności handlowej oraz pozyskuje nowych klientów.

Wymagania kwalifikacyjne: wykształcenie handlowe lub techniczne oraz doświadczenie zawodowe w handlu częściami do pojazdów ciężarowych. Łatwość nawiązywania kontaktów, opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Miejsce pracy: Winkler Polska Sp. z o.o., ul. Wiejska 49, 41-250 Czeladź.

Grupa winkler: z 35 oddziałami oraz 1300 pracownikami jesteśmy jednym z wiodących europejskich dystrybutorów części do pojazdów użytkowych. Oferujemy Państwu interesujące i odpowiedzialne obowiązki, duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego oraz wysoką kulturę pracy.

Swoją aplikację prosimy przesłać na adres:
Christian Winkler GmbH & Co. KG
Frau Sabine Zinke, Heilbronner Straße 314
D-70469 Stuttgart
bewerbung@winkler.de
www.winkler.com