W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

19 marca 2012, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

Trener w Dziale Części Samochodowych
Nr ref. AA/TR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń produktowo – technicznych z zakresu oferty Działu Części Samochodowych dla klientów oraz warsztatów samochodowych.

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Szkolenia produktowe z zakresu układów hamulcowych oraz układów wtrysku benzyny dla klientów na terenie kraju
  • Przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych
  • Tłumaczenia i opracowywanie artykułów
  • Wsparcie przedstawicieli terenowych w spotkaniach z klientami, prezentacjach dla klientów oraz targach

Oczekiwania w stosunku do kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu motoryzacji
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń w branży motoryzacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na rezultaty
  • Inicjatywa oraz zorientowanie na potrzeby klienta

Oferujemy:

  • Interesujący zakres zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego dla pasjonatów branży motoryzacyjnej
  • Dynamiczne środowisko w międzynarodowym koncernie oraz przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie oferty wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres:
rekrutacja@pl.bosch.com

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami