ZF – Specjalista ds. konceptów warsztatowych k/m

22 sierpnia 2017, 15:38 Oferta może być już nieaktualna

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

To dobry moment, by pomysleć o przyszłości. Dołącz do ZF – jednego z czołowych koncernów technologicznych na świecie.

SPECJALISTA DS. KONCEPTÓW WARSZTATOWYCH k/m

Miejsce: Warszawa/ZF Friedrichshafen AG S.A. Przedstawicielstwo w Polsce

Obowiązki:
  • Koordynowanie projektów dot. konceptów warsztatowych w Polsce
  • Wsparcie administracyjne opiekunów klienta, w tym: prowadzenie baz danych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji, kontrola rozliczeń z warsztatami partnerskimi, organizacja spotkań i szkoleń
  • Aktywna współpraca z działem marketingu i sprzedaży
  • Telefoniczna obsługa klienta, m.in. w zakresie asortymentu firmy
  • Przygotowywanie tekstów, statystyk i prezentacji wg. zapotrzebowania

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjackie) w zakresie ekonomii, zarządzania lub filologii
  • Wymagane doświadczenie w obsłudze klienta, doświadczenie w pracy nad projektami będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi MS Office, mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAP
  • Wymagana umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie, jak również silne zorientowanie na klienta oraz nastawienie na ustrukturyzowaną, samodzielną i zorganizowaną pracę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, opiekę medyczną i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłej atmosferze i możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i udział w ciekawych projektach

Zostań członkiem naszego zespołu i prześlij swój życiorys i list motywacyny w języku angielskim lub niemieckim na adres zfpolska@zf.com z dopiskiem „Koncepty Warsztatowe“.

Osoba kontaktowa: Justyna Mlącka 22 544 84 74
Uprzejmie prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2014r poz. 182 z późniejszymi zmianami).” Administratorem danych osobowych jest ZF Friedrichshafen AG S.A. Przedstawicielstwo w Polsce.”