Valvoline – Przedstawiciel Handlowy

23 marca 2017, 11:46 Oferta może być już nieaktualna

Wiodący i dynamicznie rozwijający się dystrybutor olejów marki Valvoline poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
(branża motoryzacyjna)
Rejon działania: Kraków – województwo małopolskie

Zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży na określonym terenie,
  • aktywna sprzedaż towarów z oferty handlowej firmy,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami biznesowymi,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej na określonym terenie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • profesjonalne podejście do partnerów, doskonała organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów
  • nawiązywanie i pogłębianie długoterminowych relacji handlowych z partnerami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • motywujący system premiowy
  • podstawowe narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet.
  • dużą samodzielność działania

Poszukujemy tylko najlepszych!

Zgłoszenia: CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@luki-oils.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. Ust. 133 poz. 883).