Magneti Marelli – Przedstawiciel Handlowy

11 maja 2017, 9:19 Oferta może być już nieaktualna

Magneti Marelli Aftermarket jest jednym z liderów niezależnego rynku części zamiennych IAM, dostawcą urządzeń i wyposażenia warsztatowego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na Polskę Północną.

Przedstawiciel Handlowy

Polska Północna

Obowiązki:

  • Utrzymywanie i rozwój kontaktów z istniejącymi partnerami naszej firmy
  • Rozwój sieci dystrybucji i pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Prowadzenie działań promujących produkty MM

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Zdolności i umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji​
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny na adres: justyna.mania@magnetimarelli.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji (zgodnie z Ustawą z Ustawą z dnia 29/08/09 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr. 133 poz.88).

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.