Kierownik Logistyki Hella Polska Sp. z o.o.

20 lipca 2006, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

20.07.2006r.

Hella Polska Sp. z o.o.,
siostrzana firma niemieckiego producenta i dostawcy części motoryzacyjnych Hella KGaA Hueck & Co.
poszukuje do pracy w magazynie w Warszawie

KIEROWNIKA LOGISTYKI

Oczekiwania:

– DOŚWIADCZENIE na podobnym stanowisku
– wykształcenie wyższe
– co najmniej dobra znajomość jęz. ang.
– doskonała znajomość komputera
– doświadczenie w branży motoryzacyjnej i znajomość SAP-a – dodatkowe atuty
– dyspozycyjność, kreatywność i zaangażowanie w pracę

Zakres obowiązków:

– Organizacja pracy magazynu
– Zarządzanie podległym personelem
– Nadzór nad realizacją zamówień klientów
– Zarządzanie zapasami, optymalizowanie stanów magazynowych.
– Planowanie zakupów, składanie zamówień, kontakty z dostawcami. Kontrola cen
– Organizacja transportu.
– Organizacja i nadzór nad dystrybucją towaru.
– Obsługa klienta
– Współpraca z agencją celną w zakresie Intrastat. Prowadzenie dokumentacji
– Współpraca z Organizacją Odzysku w zakresie rozliczania opakowań i recyklingu. Prowadzenie dokumentacji, wysyłanie sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego w sprawie korzystania ze środowiska
– Optymalizacja procesów, wprowadzanie nowych rozwiązań
– Nadzór nad system informatycznych i sprzętem.
– Kontakt z centralą firmy w zakresie projektów logistycznych i IT w koncernie.
– Nadzór nad siecią komputerową w firmie (we współpracy z firma zewnętrzną)
– Współpraca z innymi działami firmy
– Nadzór nad wprowadzaniem systemu SAP w firmie

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie listu motywacyjnego i c.v. z zaznaczeniem udokumentowanych osiągnięć na podobnym stanowisku na adres mailowy: biuro@hella.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz. 883)