Inter Cars SA – Przedstawiciel handlowy / Specjalista ds. sprzedaży

3 stycznia 2017, 12:05 Oferta może być już nieaktualna

ic

Centrum kompetencji ciężarowej Inter Cars poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy/Specjalista ds. sprzedaży

Region pracy: Radom i okolice

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości lokalnego rynku motoryzacyjnego
  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi
  • Płynnego poruszania się po środowisku MS Office

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych – indywidualnie dobrany do potrzeb

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”