Hurtownia Motoryzacyjna „Gordon” Sp. z o.o. – Kierownik Oddziału

9 stycznia 2017, 10:46 Oferta może być już nieaktualna

gordon-logo

Hurtownia Motoryzacyjna „Gordon” Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownika Oddziału
Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu, dążenie do wyznaczonych celów,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów,
  • aktywne promowanie oferty firmy,
  • monitorowanie i współudział w projektowaniu akcji promocyjnych,
  • utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami,
  • systematyczna analiza rynku, w tym potrzeb klientów i działań konkurencji,
  • zapewnienie realizacji planów finansowych przez nadzorowane placówki handlowej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość długoletniej współpracy,
  • szkolenia branżowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres
praca@gordon.com.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”