BSL Truck poszukuje na stanowisko Regionalny Szef Sprzedaży

25 maja 2006, 0:00 Oferta może być już nieaktualna

25.05.2006r.

Firma BSL Truck poszukuje na stanowisko

Regionalny Szef Sprzedaży
Region: wielkopolska

Zakres obowiązków:
– aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymanie stałych kontaktów z klientami
– realizacja założonych budżetów sprzedaży na podległym terenie
– bezpośrednia bieżąca obsługa klientów
– umacnianie wizerunku firmy na rynku
– raportowanie wyników pracy

Wymagania:
– znajomość branży samochodów ciężarowych
– doświadczenie w sprzedaży
– praktyczna znajomość narzędzi i technik sprzedaży
– prawo jazdy kat. B
– odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja

Najlepszym kandydatom oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– atrakcyjne warunki pracy w interesującym zespole
– samochód służbowy, telefon komórkowy
– możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych

CV prosimy przesyłać na adres: praca@bsltruck.pl lub faxem nr: 0-46 857 80 04