Tarcze hamulcowe Quaro w ofercie Auto Partner SA

Auto Partner SA poszerzył dostępny asortyment części marki Quaro, włączając doń tarcze hamulcowe tego producenta.

Wprowadzone przez Quaro na rynek polski nowe tarcze hamulcowe charakteryzują się składem żeliwa, ściśle dopasowanym do mieszanki oferowanych okładzin ciernych. Dzięki temu stanowią uzupełnienie oferty klocków Quaro.

Do tego, tarcze posiadają powłokę antykorozyjną, w związku z czym nie wymagają czyszczenia ani odtłuszczania przed założeniem, co oczywiście obniża koszty oraz skraca czas naprawy.

Obok zapewnienia krótkiej drogi hamowania i komfortu jazdy, tarcze Quaro – zgodnie z informacjami od producenta – mają zapewnić utrzymanie efektu nowej, nieskorodowanej na krawędziach tarczy na znacznie dłużej.

Tarcze i klocki hamulcowe Quaro dostępne są wyłącznie w sieci sprzedaży Auto Partner SA. Z pełną ofertą dystrybutora zapoznać się można na stronie internetowej www.auto-partner.pl, u przedstawicieli handlowych bądź w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

autor / 17 lipca 2017, 14:46

Polecam produkt. Szeroka oferta tarcz, bardzo dobra zarówno jakość jak i cena. Towar powinien znaleźć się w ofercie dobrych serwisów i sklepów.

2 -1 odpowiedz

autor / 18 lipca 2017, 08:44

No nie! Kolega chyba nie słyszał, co mówią handlowcy AP na temat tego produktu. To MG przefarbowany na inne opakowanie w celu osiągnięcia większej marży. Tego się trzymajmy drogi Internauto! 🙂

5 -1 odpowiedz