Norauto kupuje Feu Vert – wielka fuzja sieci sklepów i serwisów

Norauto Polska – właściciel sieci sklepów i serwisów motoryzacyjnych przejmie firmę Feu Vert Polska, zajmującą się tym samym typem działalności.

Nowym, wyłącznym akcjonariuszem Feu Vert Polska i jej spółek zależnych Feu Vert Car Service Polska, zostanie firma Norauto Polska Sp. z o.o. Pod warunkiem uzyskania koniecznych akceptacji poszczególnych organów nadzoru i UOKiK, Norauto przejmie kontrolę nad polską filią Feu Vert jeszcze w marcu 2017 roku.

Inwestor powiększy dwukrotnie swoją aktualną sieć sprzedaży i stanie się tym samym jednym z liderów polskiego rynku. Według zapowiedzi dotychczasowa działalność Feu Vert będzie kontynuowana ze wsparciem nowego właściciela polegającym na wykorzystaniu możliwości inwestycyjnych i przekazaniu wiedzy.

– Wspólnie z całą dyrekcją Feu Vert Polska i Feu Vert Car Service Polska będziemy wspierać cały proces tej zmiany tak, aby przeprowadzić ją sprawnie i zapewnić kontynuację świadczenia usług naszym Klientom na doskonałym poziomie, a współpracę z Dostawcami i wszystkimi Partnerami biznesowymi nadal efektywnie rozwijać. – czytamy w oświadczeniu Dyrektora Generalnego Feu Vert Polska, Wita Wyborskiego.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

autor / 9 lutego 2017, 14:07

Feu Vert zostanie liderem …. czego ? Chyba nie rynku serwisów pojazdów, ani OE ani IAM. Ile ich jest razem, z 15 ?

1 -3 odpowiedz

autor / 9 lutego 2017, 20:52

Panowie to jedna wielka ściema tak Jak media i saturn ten sam właściciel tych dwóch sieci…

0 0 odpowiedz

autor / 10 lutego 2017, 09:57

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Zajrzyj w papiery grupy Mobivia (Norauto) oraz FeuVerta i się może czegoś dowiesz. Uwielbiam takich specjalistów…

1 0 odpowiedz

autor / 11 lutego 2017, 08:56

czyli?

0 0 odpowiedz

autor / 20 lutego 2017, 09:31

prowadzi ślepy kulawego

1 0 odpowiedz